Zoals beloofd, mijn ervaring met het pds-programma.
Ik had al een paar jaar last van minimaal 1 keer per week waterdunne ontlasting, af en toe normale ontlasting, maar meestal was het breiachtig.
Ik heb besloten om bij Reinier Consultancy het programma voor PDS te volgen.
Na het beluisteren van de oefeningen ging het op steeds beter met de ontlasting. Het is in jaren niet meer zo goed geweest!
De hypnoseachtige oefeningen zorgen er ook voor dat allerlei dingen, die je allemaal wel weet qua gedrag, loslaten, omgaan met boosheid van anderen, vertrouwen op en geloven in jezelf en dergelijke, eindelijk op hun plaats vallen.
Eenmaal gewend aan de oefeningen vond ik het wel fijn om ze te doen. De meeste tijd hoor ik ze niet (meer) bewust en wordt dan weer wakker als deze is afgelopen.
Je merkt ook dat je er van binnen rustiger door wordt en ook je ademhaling wordt kalmer, dus geen last meer van benauwd gevoel.
Het gaat heel goed met me!
Groetjes,
Marian
Vermoed u dat u of iemand in uw omgeving last van PDS heeft, of heeft een arts de diagnose gesteld? Reinier Consultancy kan u helpen!
Neem contact op met:
Reinier Consultancy 06-13313752 of reinier@reinierconsultancy.nl